A mérkőzés Devon Krogh súlyos sérülése miatt az 65. percben félbeszakadt.

Újpesti Jégcsarnok, 314 néző, vezette: Vas M., Babic V., Pálkövi B., Váczi D.

UTE: Sila - Kiss D. (1),  Lindgren, Pance 1, Mihalik, Virág T. (1) - Hegyi Á., Huba 1, Nemes, Csanyi, Kiss Á. - Garbacz Á., Dósa, Feil, Gröschl, Hodos - Zalavári, Sommer, Pichler Á., Dömötör, Turbucz. Edző: Szilassy Zoltán, Baróti Zsolt

Fehérvár AV19: Scola - Reiter A., Hegyi Á., Reisz, Orban (2), Bodó 1 - Krogh 1, Szabó B., Holmberg, Szita, Shupe - Vokla, Lengyel, Szabó P., Tóth G., Hamvai - Pados, Pillók, Reiter R., Mazzag. Edző: Dietrich Tyler, Énekes Lajos

23:07 - 2:1 Pance (Virág T., Kiss D.) ee
48:25 - 2:2 Krogh (Orban) ee

Kiállítás: 8 perc  ill. 6 perc  + 10 perc fegyelmi (Hegyi Á.)
Lövések: 34 ill. 33 (13:11, 10:11, 8:8, 3:3)

2 perc 16 másodperccel a hosszabbítás vége előtt az újpesti kapunál többen elestek, az arra korcsolyázó Krogh nyakát elvágta egy felvágódó korcsolya pengéje. A védő a nyakát szorítva a kispad felé indult, de addig már nem jutott el. A bírók azonnal szólították a mentőket, akik elsősegélynyújtás után hordágyra tették a védőt, és szirénázva a Honvéd kórházba szállították. A jégen hatalmas vérfolt maradt a szörnyű eset után. A játékvezetők az egyetlen helyes döntést hozva lefújták a mérkőzést, az aggódó közönség vastapssal kívánt gyógyulást a fehérvári játékosnak.

A nagyiramú mérkőzésen Huba bombájával vezetett az újpest, de emberelőnyből egy gyorsan körbejáratott akció végén Bodo baloldali lövéssel egyenlített. A második harmadban Pance előnyben közelről vezetést szerzett, amit a harmadik harmadban ugyancsak emberfórban Krogh kékvonalas bombával egyenlített ki, 2:2.